Sarayroll MTR.060.DD.0020 20 NM Alıcısız Panjur Motoru
Marka
Stok Kodu
110002
Fiyat
Yorum Yap
1.116,77 TL KDV Dahil
119,07 TL den başlayan taksitlerle!
Hızlı Gönderi
Stoktan Teslim
60 mm sekizgen boruya uygun 20 NM kuvvetinde alıcısız motoru. Buton sistemi ya da harici alıcılar ile kullanılabilir.
Teknik Özellikleri:
Tork: 20 NM
Hız: 15 RPM
Güç: 203 W
Akım: 0.85 A