Sarayroll MTR.060.AM.0020 20 NM Alıcılı Panjur Motoru
Marka
Stok Kodu
110007
Fiyat
Yorum Yap
2.180,36 TL KDV Dahil
1.967,64 TL KDV Dahil
%10
indirim
209,78 TL den başlayan taksitlerle!
Hızlı Gönderi
Stoktan Teslim
Sarayroll MTR.060.AM.0020 20 NM Dahili Alıcılı Panjur Motoru
60 mm sekizgen boruya uygun 20 NM kuvvetinde dahili alıcılı motordur. Tek kanallı kumanda kutu içeriğine dahildir.
Teknik Özellikleri:
Tork: 20 NM
Hız: 15 RPM
Güç: 203 W
Akım: 0.85 A