Masspro DC-24V/235 RPM Fotoselli Kapı Motoru
Marka
Stok Kodu
900071
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Yorum Yap
4.254,35 TL KDV Dahil
3.802,33 TL KDV Dahil
%11
indirim
405,39 TL den başlayan taksitlerle!
Hızlı Gönderi
Kargo Bedava
  • PMDC Motor - 63DT
  • 24V DC
  • 100W
  • 235 RPM
  • Encoder Besleme: +5W